Участник:Frutis

Материал из ShoutWiki
Jump to navigation Jump to search

1.Спортивні товари[править]

1.1 ФітФрутіс Фітфрутіс.png[править]

1.2 Стислий опис проекту[править]

Спортивний інвентар - пристрій, пристосування вузькоспеціального призначення, що використовується при занятті різними видами спорту. Спортивний інвентар - термін, що узагальнює використання різних спортивних снарядів, пристосувань, пристроїв, механічних та електронних засобів, використання яких передбачено правилами змагань з окремих видів спорту.

Спортивний снаряд - особливий предмет, який використовується для будь-якого виду спорту і має строго певні характеристики.

Більшість сучасних видів спорту припускають використання спортивних снарядів (м'яч, штанга, диск, спис, гиря, булава, стрічка, бруси, колода і інші) і / або спеціальних пристосувань (лижі, ковзани, шолом, ключка, окуляри, велосипед, парашут, льодоруб і т. д.), які є невід'ємною частиною виду спорту, що сприяють досягненню найвищих досягнень в тому чи іншому виді спорту і / або забезпечують безпеку.

Спортивна індустрія при виробництві спортивного інвентарю широко використовує новітні досягнення науково-технічного прогресу. Завдяки науково-технічному прогресу, впровадження його досягнень в спорті, може виникнути ситуація, коли спортсмен перемагає не завдяки своїм фізичним і інтелектуальним здібностям або можливостям, а завдяки тому, що у нього є інвентар, якого немає у суперників. Це порушує принцип чесного спортивного змагання. Тому дуже часто спортивне співтовариство, спортивні федерації встановлюють певні обмеження на використання тих чи інших досягнень з метою створення рівних можливостей для учасників спортивних змагань.

1.3 Асортимент продукції з фото[править]

Стійка для жиму - 3500 грн. 13 600x 1503306963.jpg3352306.jpeg Гантелі 5-20кг, розбірні - 850 грн.

15932.750.jpg Бокс. перчатки - 670 грн.

Geyner-power-pro-gainer-2-kg-por.jpg Гейнер - 400грн.

Skakalka-1.jpg Скакалка - 120грн.


U files store 1 1327416.jpg Еспандер - 350грн.

1.4 Реклама продукці[править]

Товари ФітФрутіс добре слугують для кожного клієнту. Наша продукція має 100% гарантію якості. У магазині ви можете придбати товари таких фірм, як: Everlast, Nike, Adidas, Manto, GreenHill, BadBoy, TiPituh, Oktay. Кожна фірма має непогану репутацію по всьому світу. Покупаючи спортивні товари, ви інвестуєте гроші у себе, щоб бути у непоганій формі. Починайте займатися прямо сьогодні!

1.5 Презентація фірми[править]

-

2. Відомості про автора проекту[править]

2.1 Поварнін Богдан[править]

2.2 Спеціальність: менеджмент[править]

2.3 Кіровоградський будівельний коледж http://kirbudteh.ucoz.ua/[править]